Winnaars DK Tête á Tête 2023

DK Tête á Tête 2023

De voorrondes van het District kampioenschap tête á tête zit er op, het is nu tijd om de balans op te maken voor de finale dag tête á tête op zondag 21 mei in Harderwijk. Elk District komt met een afvaardiging, het aantal inschrijvingen is 32 (voor vrouwen en mannen).

In onderstaand tabel is te zien hoeveel per District.

[wptb id=31675]

Hier een greep uit de districten van de gekwalificeerde spelers voor de finaledag op zondag 21 mei 2023 in Harderwijk.

Onderaan van dit artikel vindt u de lijst met deelnemers!

District midden

Vrouwen

Winnaars Vrouwen

Alle vijf de vrouwen hebben zich gekwalificeerd voor het NK op 21 mei te Harderwijk

  1. Sandy Rikkers (Les Cailloux)
  2. Patricia Ris (JdB Almere)
  3. Elke van der Linden (Les Cailloux)
  4. Carina van der Lee (Les Cailloux)
  5. Katy Kamps-Bosch Les Cailloux)

Mannen

Winnaars Mannen

Deze drie mannen kwalificeerde zich voor het NK Tête á Tête in Harderwijk op zondag 21 mei.

  1. Guus Vonk (De Gooiers)
  2. Sebastiaan Diemel (Les Cailloux)
  3. Richard de Nijs (De Gooiers))

Naast bovengenoemde 3, plaatste ook Romulo van Stockum (4e plaats Les Cailloux) en Jack Schillemans (5e plaats, Les Cailloux) zich voor het NK tête-à-tête op 21 mei a.s. te Harderwijk.

District Oost

Vrouwen

Winnaars Vrouwen

Twee vrouwen hebben zich gekwalificeerd voor het NK op 21 mei te Harderwijk De vrouwen die zijn geplaatst zijn;

  1. Joyce de Geeter-van Ommeren (PC Doetinchem)
  2. Anita van Gorkum-Welink (PC Doetinchem)
  3. Marja Nengerman-Bovenlande (PC Doetinchem)

Helaas werd Marja Nengerman - Bovenlande (PC Doetinchem) 3de en daarmee niet geplaatst.

Mannen

Winnaars Mannen

Deze drie mannen kwalificeerde zich voor het NK Tête á Tête in Harderwijk op zondag 21 mei.

  1. Mourad El Ansari (Boule'Animo)
  2. Teake van Bilzum ('t Zwijntje)
  3. Jeroen Brinks ('t Zwijntje)

District West

Vrouwen

Winnaars Vrouwen

Deze vrouwen kwalificeerde zich voor het NK Tête á Tête in Harderwijk op zondag 21 mei 2023.

  1. Frances van Donge (L’ Esprit)
  2. Josefien Koogje (ABA)
  3. Roby van Rooijen (ABA)
  4. Carla van Wijk (JBV Bulderbaan)
  5. Corrie Mourits (PV Gouda)
  6. Chantal Livius (Zoetermeer)
  7. Jeannette Schoonderwoerd-Spee (PV Gouda)
  8. Sarina Blom – De Bruijn (PV Gouda)

 

Mannen

Winnaars Mannen

De 7 geplaatsten voor het NK bij de mannen.

Noot: Dennis Bakker kan helaas het NK niet spelen en dus schuift de nummer 8 van de ranglijst door.

  1. Arnold Steiger (MIDI)
  2. Herman Soppe (MIDI)
  3. Joey Dijkstra (Grand Cru ’82)
  4. Tim Gijsbertsen (ABA)
  5. Jeroen van Rijn (De Goede Worp)
  6. Simon Vogelaar (ABA)
  7. Hand Blom (PV Gouda)

District Noordwest

Vrouwen

Winnaars Vrouwen

Dezevrouwen hebben zich gekwalificeerd voor het NK op 21 mei te Harderwijk De vrouwen die zijn geplaatst zijn;

  1. Natascha Dorenbosch (De Bouledozers)
  2. Kim van Gellekom (PUK)
  3. Els Hummel (PUK)
  4. Judith Kater (Petanque Club Ça Roule)

 

Mannen

Winnaars Mannen

Deze vier mannen kwalificeerde zich voor het NK Tête á Tête in Harderwijk op zondag 21 mei.

  1. Remco de Jong (PUK)
  2. Edward Vinke (PUK)
  3. Tino Jr Rodriquez (PUK)
  4. Tim van Drunen Little (PUK)

District Zuidoost

Vrouwen

Winnaars Vrouwen

Winnaars Districtskampioenschappen Zuidoost Vrouwen.

  1. Hannah Warringa (JBV Amicale Cuyk)
  2. Elise Nuijten (JBV 't Dupke)
  3. Noëlle Viguurs (JBV 't Dupke)

Mannen

Winnaars Mannen

Winnaars Districtskampioenschappen Zuidoost Mannen.

  1. Jente Melis (JBV 't Dupke)
  2. Joey van Doorn (JBV 't Dupke)
  3. Cas Schellekens (JBV 't Dupke)

District Noord

De Winnaars Vrouwen

Bij de vrouwen was de 1e plaats voor Minke de Meer (van de Smallingerlandse Vereniging voor Petanque in Drachten)

  1. Minke de Meer (SVP)
  2. EllyPrins (Le Biberon)

De Winnaars Mannen

Bij de mannen was de titel voor Gerjan de Roos (van de vereniging De Blêde Boulers in Mildam)

  1. Gerjan de Roos (JBV De Blêde Boulers)
  2. Patrick van de Schief (Le Biberon)
  3. Rick Moorlag (Le Biberon)

District Zuid

Mannen

  1. Sjef Steijeart (CdP Heerlen)
  2. Kevin Beeren (JBC Amby)
  3. Mannie Mulkens (JBC Ummer d’r Bie)

Vrouwen

  1. Lydia Camp (CdP Heerlen)
  2. Annie Broeksmit-Brauers (CdP Heerlen)
  3. Roelie Sloesen-Drent (JBC Ummer d’r Bie)

Deelnemers Tête á Tête NK Harderwijk

District Zuid

Hoe nuttig was dit bericht?

Klik op een ster om deze te beoordelen!

Gemiddelde waardering 5 / 5. Stemtelling: 1

Tot nu toe geen stemmen! Wees de eerste die dit bericht waardeert.

Omdat je dit bericht nuttig vond...

Volg ons op sociale media!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *