Posted on

De uitwisseling met Kennissie (GB) groot succes!

Afgelopen weekend vond bij PUK Haarlem een confrontatie plaats tussen Nederland en Engeland, dit is het eerste internationale trainingsweekend voor junioren. Het was een fantastisch evenement en een groot succes zowel voor Nederland als de gasten uit Engeland. De organisatie was in alle gevallen perfect georganiseerd.

Zaterdag – Intensieve training door NJBB en Engelse trainers, gevolgd door een spannend doublettentoernooi.

Zondag – Halve finales, finales en een feestelijke prijsuitreiking

De Nederlandse delegatie.

Dank aan de Nederlandse Jeu de Boules Bond Bond (NJBB) Jobbi Schefferlie Frans Walvis Sandra Gilliéron en Mike van Veen. Ook dank aan de vele vrijwilligers die hieraan hun medewerking hebben verleend, en de gehele Engelse delegatie.

Dit evenement is als voorbereiding voor het WK voor junioren en beloften dat plaatsvindt van 3 tot en met 7 augustus in Juliette in Canada.

Voor Nederland kwamen in actie:

Dames

Heren

Hier zijn nog enkele uitslagen

Dames

Heren

Dit evenement mag dan ook als een groot succes worden beschouwd, en is zeker voor herhaling vatbaar.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.