DEELNEMERS

Deelnemers EK Petanque

Nog een week te gaan voor het EK Petanque spektakel in ‘s-Hertogenbosch los barst, met een sterk deelnemersveld uit Frankrijk, Italië, België, Spanje, Zweden, Duitsland en natuurlijk Nederland.

De selectie waarmee Nederland gaat deelnemen aan het EK petanque in Nederland is bekend. Coaches Kees Kroon, Marc Helffer en Sandra Gilliéron hebben na een nauwkeurige werkwijze de volgende namen bekendgemaakt:

Dames: Josefien Koogje en  Anette Boluijt

Heren: Kees Koogje en Joey van Doorn.

Het Team NL

Kees Koogje

Les Cailloux

Zeist

Kees Koogje

Les Cailloux

Zeist

Joey van Doorn

't Dupke

Sint-Michielsgestel

Joey van Doorn

't Dupke

Sint-Michielsgestel

Josefien Koogje

ABA

Rijswijk

Josefien Koogje

ABA

Rijwijk

Annette Boluijt

't Zwijntje 

Apeldoorn

Annette Boluijt

't Zwijntje 

Apeldoorn

Deelnemende landen


LANDEN

MANNEN 

VROUWEN 

1.

ANDORRA

Bruno Santmann

Philippe Santmann

Rosalia Torrado

Dolors Paricio

2.

OOSTENRIJK

George Viehböck

Maris Newerkla

Carina Traub

Sophia Yahyai

3.

BELARUS

UITGESLOTEN VAN

DEELNAME

4.

BELGIË

Fabrice Uytterhoven

Michël Masuy

Allisson Vandaele

Fabrice Uyrrerhoeven

5.

TSJECHISCHE REPUBLIEK

Ivo Michálek

Jan Michálek

Veronika Slobodovä

Katenina Fronkova

6.

DENEMARKEN

Launy Larsen

Morten Junge Olsen

Michelle Mikkelsen

Mia Carlsson

7.

ENGELAND

Matthew Eversden

Jack Blows

Alexandra Spillett

Hannah Griffin

8.

ESTLAND

Kevin Kangur

Veiko Proos

Maris Róöm

Kadri Arnurm

9.

FINLAND

Jukka Holopainen

Petri Lohman

Helena Kuivasniemi-Lehti

Kati Nieminen

10.

FRANKRIJK

Mickaël Bonetto

Christophe Sarrio

Aurélie Bories

Sandrine Poinsot

11.

DUITSLAND

Vincent Probst

Tobias Müller

Natsha Denzinger

Domino Probst

12.

GRIEKENLAND

Illias Chreppas

Ioannis Glakoumis

Katerina Theochari

Kleopatra Mavrikou

13.

ISRAËL

Eliyahu Ohana

Dan Shiran

Noi Korsunsky

Sagit Siri

14.

ITALIË

Diego Rizzi

Alessio Cocciolo

Vanessa Romeo

Monica Scalise

15.

LETLAND

Raido Blumbergs

Andris Padrevics

Leide Sture

Jekaterina Soika

16.

LITOUWEN

Almantas Burneika

Paulius Bagdanavicius

Eugenija Karbociene

Irma Bagdanaviciene

17.

LUXEMBURG

Adrien Daunois

Massimo SantioniMannen 

Indira Ongaro

Monique Jovanovic

18.

MONACO

Christophe Mancini

Jose Riviere

Laura Vierjon

Myriam Chambeiron

19.

NEDERLAND

Kees Koogje

Joey van Doorn

Josefien Koogje

Anette Boluijt

20.

NOORWEGEN

Marius Wang

Max Carlström

Charlotte Jayer

Ranu Homnian

21.

POLEN

Jedrzej Sliz

Krystian Tylik

Katazyna Blasiak

Kinga Cieslawska

22.

RUSLAND

UITGESLOTEN VAN

DEELNAME

23.

SCHOTLAND

Robbie Stronach

Matthew Neilson

Dani Cassini

Alison Swiffin

24.

SLOWAKIJE

Andrej Fratric

Michal Volarik

Olga Whitworth

Kristina Gemainerová

25.

SPANJE

Jesius Escahco Alarcon

Jose Luis Guasch Orozco

Caroline Pascual Pascual

Jenifer López Sánchez

26.

ZWEDEN

Jimmy Löf

William Silfverberg

Anette Ramm-Ericson

Linnéa von Eggers Patron

27.

ZWITSERLAND

Maiky Molinas

Julien Pittet

Sylviane Mérairon

Corrine Althaus

28.

TURKIJE

Turan Isikfener

Ahmet Asaf Boran

Esile Emen

Eda Sayak

29.

OEKRAÏNE

Andrii Voloshko

Oleksander Koval

Svitlana Kiprych

Vlasta Vysochanska

Alles

onder voorbehoud

.

Delen graag
DutchEnglishFrenchGermanSpanish

U kunt de inhoud van deze pagina niet kopiëren

%d bloggers liken dit: