"Is er sprake van competitievervalsing"
De coronacrisis dreigt steeds meer greep op de Petanquesport te krijgen, enkele basisspelers bij verschillende verenigingen had een positieve coronatest achter de naam staan. Of spelers die geen QR-code hebben, en uitgesloten zijn van de Nationale Petanque Competitie (NPC).

NPC seizoen 2021/2022 wordt niet hervat!
De Nederlandse Jeu-De-Boules Bond (NJBB) heeft de competitie 2021/2022 na 7 speeldagen gestopt, en wordt niet meer hervat. De eindrangschikking wordt nu bepaald door het aantal speeldagen tot nu toe.
Dit is toch een vorm van competitievervalsing omdat de competitie niet is uitgespeeld. De NPC gaat voor een seizoen over 14 speeldagen en niet over 7.
Enkele punten zijn:
En dan praat ik nog niet eens over de kosten.
Teams betalen voor een seizoen en niet voor half seizoen.
Dit is geen aanval op de Bond, maar omdat de minister Ernst Kuipers van Volksgezondheid heeft aangegeven dat Corona onder ons zal blijven en niet zal verdwijnen waardoor mogelijk elk jaar opnieuw een halve of een gedeeltelijke NPC-competitie gespeeld kan worden.
De NJBB zal hier toch over moeten nadenken over de toekomst van de Nationale Petanque Competitie (NPC) in de huidige vorm.
U kunt altijd reageren op dit bericht, wij zijn benieuwd naar uw mening.

Hoe nuttig was dit bericht?
Klik op een ster om deze te beoordelen!